Regionalne Inwestycje Terytorialne

Galeria projektów

OGŁOSZENIE O NABORZE

Dodano: 17-08-2020

Biuro Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego AGLOMERACJA BESKIDZKA z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 15, ogłasza nabór na dwa stanowiska  pracy:

Inspektora/Głównego specjalistę ds. obsługi projektów własnych

Szczegóły dotyczące naboru znajdują się w załączonym ogłoszeniu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 28 sierpnia br. poprzez:

• złożenie wersji papierowej w siedzibie Biura Stowarzyszenia (ul. Cieszyńska 15, 43-300 Bielsko-Biała)
    w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

„Nabór na dwa wolne stanowiska pracy Inspektora/Głównego Specjalistę
ds. obsługi projektów własnych w Biurze Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego Aglomeracja Beskidzka z siedzibą w Bielsku-Białej”,

lub

• przesłanie wersji papierowej pocztą tradycyjną (w takim przypadku liczy się data wpływu aplikacji do siedziby Stowarzyszenia) na adres:

Stowarzyszenie Aglomeracja Beskidzka

ul. Cieszyńska 15

43-300 Bielsko-Biała,

lub

• przesłanie zaszyfrowanej wersji elektronicznej (z hasłem przekazanym w odrębnej korespondencji) e-mailem na adres: biuro@aglomeracjabeskidzka.eu

Zgłoszenia, które wpłyną do Biura Stowarzyszenia po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

OGŁOSZENIE O NABORZE

OŚWIADCZENIE