Regionalne Inwestycje Terytorialne

Galeria projektów

WYNIKI KONKURSU NA PROJEKT GRAFICZNY LOGO STOWARZYSZENIA AGLOMERACJA BESKIDZKA

Dodano: 13-07-2020

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na projekt graficzny logo Stowarzyszenia AGLOMERACJA BESKIDZKA!

Do 8 lipca br. otrzymaliśmy 78 prac konkursowych. Konkurencja była duża, a poziom prac wysoki.

Komisja konkursowa, pod przewodnictwem profesora Michała Klisia, obradowała 10 lipca br. Po prezentacji i analizie wszystkich prac, członkowie Komisji jednogłośnie podjęli werdykt o przyznaniu nagrody projektowi pana Piotra Wolanina. Zwycięski projekt spełnia  wszystkie oczekiwania wskazane w briefingu do Regulaminu konkursu, warunki integracji AGLOMERACJI BESKIDZKIEJ poprzez zastosowanie oszczędnej, nowoczesnej, geometrycznej struktury punktów i ich wyróżnienie kolorem oraz w formie monochromatycznej, jest przejrzysty, czytelny, estetyczny, uniwersalny oraz umożliwiający funkcjonowanie na różnych polach użytkowych i promocyjnych.

Wszystkim autorom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Poniżej prezentujemy zwycięski projekt